KONST / Litografier / Färglitografi 14632161
nr 1463 2161
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 31x45cm, yttermått inklusive ram: 46x59cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:05:42
1.500 kr
1.600 kr
25 apr